facebook twitter Google Plus
Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı özeti: Demir (Sarp Levendoğlu), kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğudur. Bununla birlikte özellikle kadınlarla sağlıklı ilişkiler kuramayan, onları anlamaya çalışmayan, sorumluluk nedir pek bilmeyen, gününü gün etmeye çalışan karakterdir. Hukuk fakültesini babasının zoruyla bitirmiştir. Doğayla iç içe bir hayat sürmekte, seyahatler yapıp doğa belgeselleri çekmektedir. Nil (Pelin Akil) ise, adaletin ve gerçeklerin peşinden koşan, idealist bir avukattır. Bununla birlikte kendine güven sorunları vardır ve kadın olarak kendini pek beğenmez. Kötü talih, bu iki zıt karakterin yollarını birleştirir ve her şey de bu anda başlar.
Ne Münasebet dizisi her Pazartesi - 20:30 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ne Münasebet dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı Yorumları (0)
Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ne Münasebet ,Ne Münasebet izle,Ne Münasebet fragmanı izle,Ne Münasebet full izle,Ne Münasebet tanıtım fragmanı izle, Ne Münasebet dizi konusu, Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı hangi kanalda, Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı saat kaçta, Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı neler olacak, Ne Münasebet 1. Bölüm 4. Fragmanı özeti