facebook twitter Google Plus
Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı 10 Ağustos Pazartesi
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı özeti: İlk bölümüyle heyecan uyandıran Show tv ekranlarının yeni dizisi Ne Münasebet 5. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Ne Münasebet 5. bölümü 3 ağustos pazartesi günü akşamı saat 21:00'da show tv ekranlarında olacak. Demir Nil'e olan duygularını farkeder ve onu kıskanmaya başlar. Nil Demir'den gördüğü ilginin pek farkında değildir. Berkant'ın Nil'e yakınlaşması Demir'i çıldırtmaktadır. Demir'in Nil'e olan ilgisi arttıkça kıskançlığı da artacak. Demir'i Nil'i kaybetme korkusu sarmaktadır zaman ilerledikçe sanki Nil onun için daha da uzaklaşıyor gibidir. Demir Nil'i kaybetmek istemiyorsa elini çabuk tutmak zorundadır.
Ne Münasebet dizisi her Pazartesi - 20:30 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı 10 ağustos pazartesi fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ne Münasebet dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ne Münasebet 6. Bölüm fragmanı izle, Ne Münasebet 6. Bölüm izle, Ne Münasebet 6. Bölümde neler olacak, Ne Münasebet 6. Bölüm ne zaman, Ne Münasebet 6. Bölüm hangi gün, Ne Münasebet 6. Bölüm hangi kanalda, Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı neler olacak, Ne Münasebet 6. Bölüm Fragmanı özeti