facebook twitter Google Plus
Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı 17 Ağustos Pazartesi
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı özeti: Ne Münasebet 6. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Ne Münasebet 7. bölümü 17 ağustos pazartesi günü akşamı saat 21:00'da show tv ekranlarında olacak. Berkant ve Ahu'nun planları işe yaramış Demir ve Nil'in arasını açmışlardır. Nil, Demir ve Ahu'yu, Demir ise Nil ve Berkant'ı sevgili sanmaktadır. Demir'in kendisi yerine Ahu'yu tercih etmesini hazmedemeyen Nil önemli bir karar alır ve istifasını ister.
Ne Münasebet dizisi her Pazartesi - 20:30 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı 17 ağustos pazartesi fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ne Münasebet dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ne Münasebet 7. Bölüm fragmanı izle, Ne Münasebet 7. Bölüm izle, Ne Münasebet 7. Bölümde neler olacak, Ne Münasebet 7. Bölüm ne zaman, Ne Münasebet 7. Bölüm hangi gün, Ne Münasebet 7. Bölüm hangi kanalda, Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı neler olacak, Ne Münasebet 7. Bölüm Fragmanı özeti